Zadowoleni klienci

Zamów kontakt

KLF24 – bezpieczny i najtańszy leasing maszyn, aut dostawczych oraz innych pojazdów

Kiedy dzwoni telefon i zaczynamy rozmowę, zawsze pamiętamy o tym, że po drugiej stronie jest ktoś, kto wymaga od nas najwyższego skupienia, profesjonalizmu i zwykłej ludzkiej życzliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był otoczony kompleksową opieką. Przez lata pracy byliśmy uczestnikami wielu tysięcy negocjacji, dzięki którym mogliśmy się rozwijać, a co najważniejsze, pomagać innym swoim doświadczeniem.

Zaufaj fachowcom w branży

Specjalizujemy się zarówno w przypadku tworzenia ofert “na start”, w tym także w formie startup leasing, jak i pomagania w uzyskaniu leasingu dla rozwiniętych już podmiotów gospodarczych na różne pojazdy – obejmujące m.in. auto osobowe, busa, ciągnik siodłowy, cysternę do paliw lub spożywczą ciężarówkę czy dźwigi z zagranicy.

Kim są Klienci KLF24?

To przede wszystkim przedsiębiorcy. Często bardzo doświadczeni i świadomi tego, czego mogą się spodziewać od firmy, takiej jak nasza. Coraz częściej jednak współpracujemy z osobami, które właśnie zdecydowały się na otworzenie działalności gospodarczej. W każdym przypadku kierujemy się uczciwością i rzetelnością. Kontrahenci mogą liczyć również na porady, a pośród konkurencji nie zawsze są tylko częścią umowy leasingowej czy kredytowej. To właśnie takie podejście pozwoliło nam zebrać liczną grupę zadowolonych Partnerów – stale powiększające się grono Klientów, powracających do nas, aby rozwijać swój biznes.