Kim jesteśmy?

Zamów kontakt

Oferujemy m.in. sprawdzony leasing maszyn, busów, samochodów ciężarowych

Nasza firma KLF24 prężnie działa w branży finansowej już od 1998 r. Takie wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz umiejętności weselekcjonowania korzystnych ofert leasingu, które przedstawiamy naszym Klientom do porównania. Szukając najtańszego leasingu maszyn, busów, cystern czy naczep, wybieramy oferty, które satysfakcjonują nas i naszych Klientów pod względem jakości oraz zgodności dokumentacji.

Leasing na start nowej firmy

W naszej wieloletniej karierze pomogliśmy znaleźć korzystny leasing zarówno dla nowych firm, jak i dla znanych już na rynku przedsiębiorstw, które poszukiwały taniego leasingu samochodów ciężarowych i chłodni. Dzięki kompleksowemu podejściu do potrzeb Klientów, zyskaliśmy grono zadowolonych i stałych odbiorców naszych usług. Nasi Klienci wiedzą, że mogą na nas liczyć i doceniają nasze zaangażowanie. W codziennej pracy bez wątpienia pomaga nam rzetelny kalkulator leasingu, który przeprowadzając symulację, pomaga zdnaleźć optymalne rozwiązanie. Kalkulator rat leasingowych to także użyteczne urządzenie dla Klientów, ponieważ ułatwia przeanalizowanie sytuacji finansowej.

Dobry leasing samochodowy

Wszystkie powyższe zalety KLF24 wpływają na to, że Klienci bardzo pozytywnie oceniają działalność naszej firmy. Nie ma znaczenia czy chodzi o leasing naczepy, czy używanego tira lub samochodu osobowego, wszystkie przeprowadzane transakcje pilotujemy od momentu rozpoczęcia rozmów aż do zakończenia umowy. Pomagamy w sytuacjach związanych z obsługą umów w trakcie ich trwania, co pozwala naszym Klientom skupić uwagę na prowadzeniu swojej działalności. Dzięki temu nasi Klienci czują się bezpiecznie.