Referencje

Zamów kontakt

W ciągu roku przekazujemy w leasing kilkaset samochodów. Dysponujemy najlepszymi ofertami na rynku. Gwarantujemy największą jakość i przystępne oferty.

Naszym sukcesem są setki firm, które nam zaufały. Co dzięki nam zyskały? Bezpośredni dostęp do wyselekcjonowanych ofert pod kątem bezpieczeństwa i opłacalności zakupu a następnie profesjonalnie prowadzony leasing z gwarancją stałego kontaktu ze swoim doradcą finansowym.

W KLF24 znajdziesz wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które zyskały naszą aprobatę. Zyskaj i Ty.

Moja historia jest bardzo klasyczna i pewnie nie różni się bardzo od wielu podobnych z którymi muszą się mierzyć inni transportowcy.

Zanim trafiłem do branży transportowej moja firma działała na rynku meblarskim. Współpracowałem z naprawdę dużymi producentami i choć brzmi to dumnie to finał nie był zbyt optymistyczny. To ten właśnie finał przekonał mnie zdecydowanie do zmiany branży.

Po rozstaniu się z meblarstwem w którym to też wykonywałem transport na własne potrzeby i potrzeby moich klientów decyzja padła na to by skierować swoja uwagę na transport ciężarowy. W między czasie zdobyłem kwalifikacje i spore świadczenie bo od paru miesięcy jeździłem już jako kierowca w transporcie dalekobieżnym. Byłem gotowy żeby otworzyć firmę transportową. Teraz pozostało już tylko kupić ciągnik siodłowy i zacząć pracować. Tu właśnie zaczyna się przygoda z firmą KLF24. Po kilku nieudanych podejściach do tematu kredytu i leasingu mocno zniechęcony całą sytuacja zadzwoniłem w końcu do ludzi którzy zrozumieli moją sytuację. Wcześniej w bankach i innych firmach leasingowych trafiałem na bardzo skomplikowane procedury, duże wpłaty własne a w końcu z reguły po dwóch trzech tygodniach „papierologi” znów musiałem szukać innego sprzętu bo ten który sobie wybrałem był już sprzedany albo nie dostawałem satysfakcjonującej mnie oferty, z odmowami leasingu włącznie. Naprawdę byłem mocno zdezorientowany.

Po krótkiej rozmowie z Panem Andrzejem z KLF24 uświadomiłem sobie że jest światełko w tunelu. Rozmowy szły nieźle. Chciałem jeździć czymś niedrogim a z drugiej strony komfortowym. Sugerowałem ze mój wybór padł na Renault Magnum z rocznika 2008-2009. I tu tez pan Andrzej stanął na wysokości zadania. Oferta by ciekawa, cena naprawdę przystępna a i przebieg nie odstraszał mnie ósemką czy dziewiątką z przodu. Samochód był z kontraktu leasingowego z Francji. Zdecydowałem się zaufać tej ofercie i przystąpiliśmy do działania. Zgoda na finansowanie okazała się być dość prostą sprawą. Trwało to co prawda kilka dni ale dzięki dobrej współpracy KLF24 z ich dostawcami rezerwacje miałem zrobioną i zapewniono mnie ze spokojnie możemy czekać na dokończenie procedury finansowej. Samochód odebrałem po kilku dniach, potem kilka dni na zrobienie standardowych procedur serwisowych i można było zacząć pracować. Jak to zwykle bywa przy ciągniku który ma już trochę przebiegu musiałem wymienić klocki, tarcze z przodu do tego filtry oleje.

Obecnie minął ponad rok od momentu jak siadłem za sterami Magnum. Moja sytuacja zmieniła się bardzo pozytywnie. Jeżdżę z naczepą do przewozu kontenerów. W końcu zacząłem myśleć o tym że warto by założyć agregat chłodniczy. I tu znów skierowałem swe kroki do KLF24. Kilka dni i sprawa załatwiona.

Teraz planuje kolejny zestaw, ciągnik z naczepą. Dzięki takiemu solidnemu partnerowi spokojnie mogę planować rozwój firmy.

Tym samym chciałbym podziękować firmie KLF24 za owocną współprace, i z tego powodu zdecydowałem się napisać te parę zdań żeby opisać jak ważny jest solidny partner zapewniający pomoc przy wyborze i zakupie sprzętu