Leasing i kredyt na samochody z aukcji samochodowych z całej Europy

Zakup wymarzonego pojazdu nie musi ograniczać się do korzystania z ofert krajowych dealerów. Choć rodzimy rynek samochodów rośnie z roku na rok, to niestety najczęściej kupowane samochody to wersje podstawowe lub samochody z firm zarządzającymi flotami. Większość aut to bardzo popularne modele i do tego niestety bez dodatkowego wyposażenia. Dowiedz się jak skorzystać z ofert na rynkach europejskich.

Rynek europejski jako bardziej dojrzały daje większe możliwości. Mając to na uwadze, proponujemy naszym klientom możliwości, jakie daje zakup samochodów na aukcjach odbywających się w krajach takich jak Włochy, Belgia, Francja, Holandia, Hiszpania, Dania, Austria, Szwecja, Niemcy.

Kredyt i leasing samochodów osobowych – wybierz rozwiązanie dla siebie

Umożliwiamy finansowanie samochodów poprzez leasing oraz kredyt samochodowy. To często najlepsze rozwiązanie. Mając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w finansowaniu pojazdów, opracowaliśmy procedurę, która znacznie przyspiesza cały proces, a do tego dba o bezpieczeństwo i komfort klienta. Dzięki współpracy z firmą AADCARS6 jest to możliwe na prostych i przejrzystych zasadach.

Naszym klientom zapewniamy finansowanie w polskich firmach leasingowych. Zawsze dobieramy taką ofertę, by najlepiej dopasować ją do możliwości i potrzeb klienta. To bardzo ważne z uwagi na fakt, że nie każda firma leasingowa będzie chciała sfinansować wybrany przez klienta samochód. Inaczej trzeba podejść do samochodu typowego, a inaczej do samochodu uważanego za luksusowy. Ważnymi parametrami są tu zarówno pochodzenie auta, jaki i jego wiek. Staramy się więc, by biorąc samochody osobowe w leasing, klienci zawarli satysfakcjonującą umowę i pozyskali pojazd zgodny z oczekiwaniami. Wynegocjujemy też najlepsze warunki.

Najważniejsze jest jednak to, by klient był pewien, że finansowanie jest zapewnione. Nie ma nic gorszego niż to, gdy czekamy na nasz wymarzony pojazd, a procedura leasingowa przeciąga się w nieskończoność. A kolejny bank odmawia podpisania umowy, wymyślając następne przeszkody formalne. Dlatego nasi klienci mają pewność, że finansowanie będzie zapewnione, zanim jeszcze zdecydują się wziąć konkretne samochody osobowe w leasing. Cała procedura jest bez kosztowa i nie wymaga ponadprzeciętnego zaangażowania klienta. Zwykle sprowadza się to do przygotowania standardowych dokumentów, takich jak PIT roczny czy zaświadczenie lub oświadczenie o zarobkach.

Samochody osobowe leasing – co można zyskać?

Poniżej w kilku najważniejszych punktach podsumujmy korzyści, jakie otrzymują nasi klienci w ramach tej procedury.

  • Jeszcze zanim ostatecznie wybierze się samochody osobowe, leasing lub kredyt będą zagwarantowane 
  • Finansowanie w najlepszych bankach i firmach leasingowych w Polsce
  • Możliwość skorzystania z preferencyjnych „Dealerskich” ofert ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Możliwość wyboru formy finansowania w zależności od sytuacji i potrzeb klienta
  • Możliwość zaplanowania kwot spłat miesięcznych do posiadanego budżetu.

Leasing samochodów osobowych jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców planujących pozyskać pojazd na potrzeby swojej działalności. Finansowanie może uzyskać nawet nowa firma, dokonując ważnej inwestycji w rozwój własnego biznesu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami leasingu samochodów osobowych pochodzących z aukcji z całej Europy. Z pewnością uda się znaleźć model najlepiej spełniający oczekiwania i wynegocjować satysfakcjonujące warunki.

Zamów kontakt