Home » Blog » Leasing i kredyt na samochody z aukcji samochodowych z całej Europy

Leasing i kredyt na samochody z aukcji samochodowych z całej Europy

2020-02-06 14:08

Zakup wymarzonego pojazdu nie musi ograniczać się do korzystania z ofert krajowych dealerów. Choć rodzimy rynek samochodów rośnie z roku na rok, to niestety najczęściej kupowane samochody to wersje podstawowe lub samochody z firm zarządzającymi flotami. Większość aut to bardzo popularne modele i do tego niestety bez dodatkowego wyposażenia. Dowiedz się jak skorzystać z ofert na rynkach europejskich.

leasing samochodow

Rynek europejski jako bardziej dojrzały daje większe możliwości. Mając to na uwadze, proponujemy naszym klientom możliwości, jakie daje zakup samochodów na aukcjach odbywających się w krajach takich jak Włochy, Belgia, Francja, Holandia, Hiszpania, Dania, Austria, Szwecja, Niemcy.

Kredyt i leasing samochodów osobowych – wybierz rozwiązanie dla siebie

Umożliwiamy finansowanie samochodów poprzez leasing oraz kredyt samochodowy. To często najlepsze rozwiązanie. Mając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w finansowaniu pojazdów, opracowaliśmy procedurę, która znacznie przyspiesza cały proces, a do tego dba o bezpieczeństwo i komfort klienta. Dzięki współpracy z firmą AADCARS6 jest to możliwe na prostych i przejrzystych zasadach.

Naszym klientom zapewniamy finansowanie w polskich firmach leasingowych. Zawsze dobieramy taką ofertę, by najlepiej dopasować ją do możliwości i potrzeb klienta. To bardzo ważne z uwagi na fakt, że nie każda firma leasingowa będzie chciała sfinansować wybrany przez klienta samochód. Inaczej trzeba podejść do samochodu typowego, a inaczej do samochodu uważanego za luksusowy. Ważnymi parametrami są tu zarówno pochodzenie auta, jaki i jego wiek. Staramy się więc, by biorąc samochody osobowe w leasing, klienci zawarli satysfakcjonującą umowę i pozyskali pojazd zgodny z oczekiwaniami. Wynegocjujemy też najlepsze warunki.

Najważniejsze jest jednak to, by klient był pewien, że finansowanie jest zapewnione. Nie ma nic gorszego niż to, gdy czekamy na nasz wymarzony pojazd, a procedura leasingowa przeciąga się w nieskończoność. A kolejny bank odmawia podpisania umowy, wymyślając następne przeszkody formalne. Dlatego nasi klienci mają pewność, że finansowanie będzie zapewnione, zanim jeszcze zdecydują się wziąć konkretne samochody osobowe w leasing. Cała procedura jest bez kosztowa i nie wymaga ponadprzeciętnego zaangażowania klienta. Zwykle sprowadza się to do przygotowania standardowych dokumentów, takich jak PIT roczny czy zaświadczenie lub oświadczenie o zarobkach.

Samochody osobowe leasing – co można zyskać?

Poniżej w kilku najważniejszych punktach podsumujmy korzyści, jakie otrzymują nasi klienci w ramach tej procedury.

  • Jeszcze zanim ostatecznie wybierze się samochody osobowe, leasing lub kredyt będą zagwarantowane 
  • Finansowanie w najlepszych bankach i firmach leasingowych w Polsce
  • Możliwość skorzystania z preferencyjnych „Dealerskich" ofert ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Możliwość wyboru formy finansowania w zależności od sytuacji i potrzeb klienta
  • Możliwość zaplanowania kwot spłat miesięcznych do posiadanego budżetu.

Leasing samochodów osobowych jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców planujących pozyskać pojazd na potrzeby swojej działalności. Finansowanie może uzyskać nawet nowa firma, dokonując ważnej inwestycji w rozwój własnego biznesu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami leasingu samochodów osobowych pochodzących z aukcji z całej Europy. Z pewnością uda się znaleźć model najlepiej spełniający oczekiwania i wynegocjować satysfakcjonujące warunki.

Tagi

Finanse (3)
Leasing (10)

Zamów kontakt

Image CAPTCHA

Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm (czyli Start Up-ów) to doskonała możliwość pozyskania środków trwałych, niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Obecnie, bardzo często spotykaną prawidłowością jest przechodzenie osób, dotychczas pracujących na etatach, na własną działalność gospodarczą. Taka decyzja często wiąże się z koniecznością pozyskania środków transportu lub maszyn wykorzystywanych w produkcji. W tym momencie „świeżo upieczony” przedsiębiorca napotyka na pierwszą przeszkodę, jaką jest wykazanie się przychodami dla weryfikacji zdolności leasingowej. Często procedury nie przewidują innej możliwości poza tą, która wymaga przedstawienia efektów prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku KLF24.pl przychodzi z pomocą, oferując wyspecjalizowana ofertę leasingu potrzebnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Więcej szczegółów opiszemy w dalszej części tekstu, a teraz zastanówmy się nad definicją nowej firmy, czyli tak zwanego Start Up-a.

 

Czym jest Start Up i jak ma się do tego leasing?

Nasze doświadczenie wskazuje na rozbieżność w rozumieniu tej, jakby się wydawało, prostej definicji. Inaczej bowiem będzie to postrzegane przez przedsiębiorcę, a inaczej przez samą firmę leasingową. Dla firm leasingowych „nowa firma” będzie rozumiana jako ta, która działa krócej niż trzy miesiące, lub nawet w niektórych przypadkach działająca krócej niż sześć miesięcy. Z kolei dla przedsiębiorcy jest to najczęściej firma, która właśnie zaczyna swą działalność. Nasze doświadczenie umożliwia nam takie konstruowanie wniosku, które pozwala na maksymalne wykorzystanie korzyści wynikających z oferty typu Start Up leasing. Często lepiej jest starać się o finansowanie z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności, niż czekać kilka miesięcy, ponieważ analityk może chcieć od Klienta wykaz wystawionych faktur, a te niekoniecznie mogą pojawić się już w pierwszych miesiącach. W ofercie dla nowych firm jest wiele składowych, które trzeba dokładnie opisać. W związku z tym, najlepiej jest skontaktować się z naszym doradcą, abyśmy mogli prawidłowo pokierować Klienta i szybko pomóc uzyskać leasing dla nowej firmy na korzystnych warunkach.

 

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki?

W zasadzie jest to taka sama oferta jak dla każdego przedsiębiorcy. Różnice polegają na wysokościach pierwszych wpłat i w niektórych przypadkach na różnicy w wykupach w zależności od ryzyka transakcji. Minimalne pierwsze wpłaty są możliwe już od 1%, standardem jednak jest 10% do nawet 30% pierwszej wpłaty. Jeżeli chodzi o leasing dla nowej działalności, naszym zadaniem jest wynegocjowanie jak najmniejszej wpłaty i jak najlepszych warunków finansowych. Z reguły udaje się nam ustalić wkład własny Klienta na poziomie od 5% do 15%.  Naturalnie możliwości jest wiele i zdarzały się również sytuacje, w których wkład własny wynosił 1%.

 

Pomagamy uzyskać leasing na start

Podsumowując, leasing na start nowej firmy jest możliwy i nie należy się go obawiać. Nawet w sytuacjach, w których wydawałoby się, że zgromadzenie koniecznych środków jest niemożliwe, staramy się tak poprowadzić Klienta, aby uzyskać finansowanie i umożliwić rozpoczęcie działalności gospodarczej nowo powstałej firmie.

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych