Home » Zadowoleni Klienci

Zadowoleni Klienci

KLF24 – bezpieczny i najtańszy leasing maszyn, aut dostawczych oraz innych pojazdów

Kiedy dzwoni telefon i zaczynamy rozmowę, zawsze pamiętamy o tym, że po drugiej stronie jest ktoś, kto wymaga od nas najwyższego skupienia, profesjonalizmu i zwykłej ludzkiej życzliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był otoczony kompleksową opieką. Przez lata pracy byliśmy uczestnikami wielu tysięcy negocjacji, dzięki którym mogliśmy się rozwijać, a co najważniejsze, pomagać innym swoim doświadczeniem.

Zaufaj fachowcom w branży

Specjalizujemy się zarówno w przypadku tworzenia ofert “na start”, w tym także w formie startup leasing, jak i pomagania w uzyskaniu leasingu dla rozwiniętych już podmiotów gospodarczych na różne pojazdy – obejmujące m.in. auto osobowe, busa, ciągnik siodłowy, cysternę do paliw lub spożywczą ciężarówkę czy dźwigi z zagranicy.

Kim są Klienci KLF24?

To przede wszystkim przedsiębiorcy. Często bardzo doświadczeni i świadomi tego, czego mogą się spodziewać od firmy, takiej jak nasza. Coraz częściej jednak współpracujemy z osobami, które właśnie zdecydowały się na otworzenie działalności gospodarczej. W każdym przypadku kierujemy się uczciwością i rzetelnością. Kontrahenci mogą liczyć również na porady, a pośród konkurencji nie zawsze są tylko częścią umowy leasingowej czy kredytowej. To właśnie takie podejście pozwoliło nam zebrać liczną grupę zadowolonych Partnerów – stale powiększające się grono Klientów, powracających do nas, aby rozwijać swój biznes.

Kalkulator

Skorzystaj z naszego kalkulatora leasingowego lub oblicz ratę swojego kredytu.

Oblicz ratę

Ogłoszenia pojazdów

Lorem ipsum samochody lorem ipsum ciezarowe lorem najlepsze oferty

Znajdź pojazd

Zamów kontakt

Image CAPTCHA

Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm (czyli Start Up-ów) to doskonała możliwość pozyskania środków trwałych, niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Obecnie, bardzo często spotykaną prawidłowością jest przechodzenie osób, dotychczas pracujących na etatach, na własną działalność gospodarczą. Taka decyzja często wiąże się z koniecznością pozyskania środków transportu lub maszyn wykorzystywanych w produkcji. W tym momencie „świeżo upieczony” przedsiębiorca napotyka na pierwszą przeszkodę, jaką jest wykazanie się przychodami dla weryfikacji zdolności leasingowej. Często procedury nie przewidują innej możliwości poza tą, która wymaga przedstawienia efektów prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku KLF24.pl przychodzi z pomocą, oferując wyspecjalizowana ofertę leasingu potrzebnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Więcej szczegółów opiszemy w dalszej części tekstu, a teraz zastanówmy się nad definicją nowej firmy, czyli tak zwanego Start Up-a.

 

Czym jest Start Up i jak ma się do tego leasing?

Nasze doświadczenie wskazuje na rozbieżność w rozumieniu tej, jakby się wydawało, prostej definicji. Inaczej bowiem będzie to postrzegane przez przedsiębiorcę, a inaczej przez samą firmę leasingową. Dla firm leasingowych „nowa firma” będzie rozumiana jako ta, która działa krócej niż trzy miesiące, lub nawet w niektórych przypadkach działająca krócej niż sześć miesięcy. Z kolei dla przedsiębiorcy jest to najczęściej firma, która właśnie zaczyna swą działalność. Nasze doświadczenie umożliwia nam takie konstruowanie wniosku, które pozwala na maksymalne wykorzystanie korzyści wynikających z oferty typu Start Up leasing. Często lepiej jest starać się o finansowanie z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności, niż czekać kilka miesięcy, ponieważ analityk może chcieć od Klienta wykaz wystawionych faktur, a te niekoniecznie mogą pojawić się już w pierwszych miesiącach. W ofercie dla nowych firm jest wiele składowych, które trzeba dokładnie opisać. W związku z tym, najlepiej jest skontaktować się z naszym doradcą, abyśmy mogli prawidłowo pokierować Klienta i szybko pomóc uzyskać leasing dla nowej firmy na korzystnych warunkach.

 

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki?

W zasadzie jest to taka sama oferta jak dla każdego przedsiębiorcy. Różnice polegają na wysokościach pierwszych wpłat i w niektórych przypadkach na różnicy w wykupach w zależności od ryzyka transakcji. Minimalne pierwsze wpłaty są możliwe już od 1%, standardem jednak jest 10% do nawet 30% pierwszej wpłaty. Jeżeli chodzi o leasing dla nowej działalności, naszym zadaniem jest wynegocjowanie jak najmniejszej wpłaty i jak najlepszych warunków finansowych. Z reguły udaje się nam ustalić wkład własny Klienta na poziomie od 5% do 15%.  Naturalnie możliwości jest wiele i zdarzały się również sytuacje, w których wkład własny wynosił 1%.

 

Pomagamy uzyskać leasing na start

Podsumowując, leasing na start nowej firmy jest możliwy i nie należy się go obawiać. Nawet w sytuacjach, w których wydawałoby się, że zgromadzenie koniecznych środków jest niemożliwe, staramy się tak poprowadzić Klienta, aby uzyskać finansowanie i umożliwić rozpoczęcie działalności gospodarczej nowo powstałej firmie.

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych