Samochody osobowe premium

Ciągniki siodłowe

Nie znaleziono ogłoszeń pasujących do podanych kryteriów.


Leasing dla nowych firm na samochody osobowe Premium

Trudno wyobrazić sobie profesjonalną firmę bez profesjonalnego auta służbowego. Dotyczy to praktycznie każdego rodzaju branży. Nawet początkujący przedsiębiorcy potrzebują jednego, a czasem i kilku samochodów do użytkowania na co dzień lub też przynamniej okazjonalnie. Zakup pojazdów dla ciebie i twoich współpracowników może być zbyt dużym wydatkiem, zwłaszcza jeżeli dopiero zaczynasz działalność gospodarczą i nie dysponujesz jeszcze wystarczającym budżetem. Dobry środek transportu jednak trzeba mieć i właśnie dlatego warto skorzystać z leasingu na samochody osobowe Premium. Nie musisz przepłacać za auto z salonu ani zaciągać kredytu w banku. Zobacz, dlaczego zaufana firma leasingowa sprawdzi się jako najlepsze rozwiązanie na start biznesu!

Leasing samochodów osobowych Premium – zalety i korzyści

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, skąd wziąć środki transportu dla twojego przedsiębiorstwa i szukasz oferty najbardziej dogodnej finansowo, dowiedz się więcej na temat leasingu. Serwis klf.pl znajduje dla ciebie różne ogłoszenia od firm leasingowych, które finansują zakup wszelkiego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych. Leasingodawca udostępnia leasingobiorcy nowe bądź używane auto w dobrym stanie, pobierając stosowną opłatę. Koszty tej usługi są znacznie mniejsze niż cena samochodu od producenta, a użytkowanie takiego pojazdu prawie wcale nie różni się od korzystania z własnego auta. Zasady leasingu są proste i przejrzyste, a ustalisz je z daną firmą na samym początku umowy. To właśnie odróżnia ten typ pożyczki od tradycyjnego kredytu bankowego, któremu towarzyszy mnóstwo kłopotliwych formalności. Mówiąc krótko, leasing znaczy taniej oraz łatwiej.

Samochody osobowe Premium – co je wyróżnia?

Jest znaczna różnica między leasingiem zwykłego samochodu, a leasingiem samochodu Premium. W tym drugim przypadku otrzymujesz dostęp do najbardziej luksusowych i nowoczesnych modeli od znanych marek samochodowych. Jeśli chcesz zapewnić swojej firmie transport na najwyższym poziomie, postaw na ofertę Premium. Przekonasz się, że wybór pojazdu dobrej jakości już na samym początku pracy w biznesie przyniesie ci zyski w dalszej perspektywie.

Leasing na start – poznaj warunki

Samochody osobowe Premium są w zasięgu każdego przedsiębiorstwa, nawet małych i dopiero przebijających się firm. Mając na uwadze ograniczone możliwości początkujących biznesmenów, proponujemy ofertę z jak najmniejszym wkładem własnym oraz z elastycznymi warunkami finansowymi. Start-up korzysta z leasingu na tych samych zasadach, co każda inna firma, może jednak wynegocjować znacznie niższą stawkę na wejściu. Pierwsza opłata zwykle nie przekracza 30% standardowej ceny, ale istnieje również opcja uzyskania jeszcze większej ulgi. Z reguły udaje nam się ustalić wkład własny klienta w granicach od 5% do 15% podstawowej stawki, czasem nawet uzyskujemy jedynie 1%. Niektóre firmy leasingowe oferują także korzystne warunki wykupu dla nowych przedsiębiorców. Przejrzyj ogłoszenia w serwisie klf24.pl i znajdź leasingodawcę dla siebie!

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych