Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E]

2013
Cysterna do bitumu 30000L, osie SAF, izolowana
netto
PLN
146 500
PLN
Faktura VAT
Leasing
Możliwość finansowania
Home » Oferta Pojazdow » Naczepy Cysterny » Cysterna do bitumu 30000L, osie SAF, izolowana
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 1
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 2
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 3
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 4
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 5
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 6
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 7
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 8
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 9
Inna marka Metal Vuraic Cysterna [E] 10

Dane kontaktowe

Jarosław Terlikowski

504276338

Szczegóły oferty

Marka

Inna marka

Model

Metal Vuraic Cysterna [E]

Rok produkcji

2013

Dopuszczalna masa całkowita

35 000

Dopuszczalna ładowność

27 740

Tylne koła podwójne

0

Liczba osi

3-osie

Bezwypadkowy

1

Kraj pochodzenia

Polska

Pierwsza rejestracja

2013

Pierwszy właściciel

0

Zarejestrowany w Polsce

1

Stan

Używany

Uszkodzony

0

Opis pojazdu

GWARANCJE: -Pojazd jest w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym -Pojazd nie uczestniczył w żadnej kolizji i jest bezwypadkowy Całkowite wyposażenie znajdziecie Państwo poniżej BEZPIECZEŃSTWO: - ABS - ASR - EBS - osie SAF - hamulce tarczowe FUNKCJONALNOŚĆ: - pneumatyczne zawieszenie - podnoszona oś - zabudowy międzyosiowe - izolowana - do bitumu 30000L Stan ogumienia: 385/65.22.5 (80%) Przy zakupie Klient otrzyma komplet dokumentów do rejestracji: - oryginalne dokumenty rejestracyjne pojazdu - ważny przegląd techniczny - tłumaczenia dow. rejestracyjnego i karty pojazdu - fakturę VAT 23% - certyfikat euro FINANSOWANIE: - finansowanie dobrane do indywidualnej sytuacji klienta - leasing i kredyt na bardzo prostych i dogodnych warunkach - pierwsze wpłaty nawet od 0% - leasing dla nowych firm od pierwszego dnia działalności - finansowanie dla firm z wpisami w KRD, BIK, BIG - najtańsze ubezpieczenia z rozbiciem nawet na 60 miesięcy Kontakt Monika Piwowarczyk 508 040 165 Ogłoszenie jest ważne do czasu sprzedaży danego pojazdu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia

Kontakt

Jarosław Terlikowski
504276338

Zamów kontakt

Image CAPTCHA

Leasing dla nowych firm na cysterny

Prowadzenie każdego typu przedsiębiorstwa wiąże się z mniejszymi lub większymi inwestycjami. Bardziej rozbudowana działalność gospodarcza wymaga także dobrze zorganizowanego transportu oraz, co za tym idzie, floty odpowiednich pojazdów. Samochody ciężarowe, a przy tym cysterny i naczepy są dzisiaj niezbędne w szeroko pojętym przemyśle i sektorze produkcji. Mimo to wielu przedsiębiorców nie ma na nie wystarczających środków. Dotyczy to zwłaszcza nowych firm, które dopiero zaczynają przebijać się na rynku. Alternatywa dla kredytu albo dużego wydatku, jakim jest samodzielny zakup cysterny, to właśnie leasing na start.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing cysterny?

Zamiast ciąć koszty na transporcie i ryzykować uszkodzenie cennego lub potencjalnie niebezpiecznego towaru, skorzystaj z oferty leasingu cystern dla nowych firm. Mówiąc w skrócie, leasing to pewnego rodzaju wsparcie finansowe, którego udziela leasingodawca, kupując dany produkt i oddając go w użytkowanie leasingobiorcy za konkretną opłatą, niższą niż cena wyjściowa. W tym przypadku produktem może być specjalistyczna cysterna lub naczepa. Jest to znacznie tańszy sposób na pozyskanie odpowiednich środków transportu niż ich bezpośredni zakup. Dodatkowo procedura leasingu została znacznie uproszczona w porównaniu do ubiegania się o kredyt w banku. Przekonaj się o tym już teraz i wybierz najbardziej dogodną ofertę dla start-upów.

Cysterny i naczepy w ofercie leasingu

Specjalizujemy się w doradzaniu najlepszych firm leasingowych dla nowych przedsiębiorców. Proponujemy ci leasing cystern i naczep w korzystnych warunkach finansowych. Ponieważ stawiamy na zaufanych leasingodawców, wśród naszych ogłoszeń znajdziesz środki transportu, które spełniają najwyższe wymagania, a zarazem dobrze sprawdzają się jako produkt na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Aktualizowana na bieżąco oferta zawiera m.in. cysterny marki Kassbohrer, Metal Vuraic czy Stokota. Do wyboru leasing cystern paliwowych, spożywczych, o rożnej liczbie komór. Sprawdź, czy mamy też coś dla twojej firmy.

Leasing cystern na start – warunki

Oferta leasingu cystern dla początkującego przedsiębiorcy różni się od podstawowej ofert tylko w niektórych aspektach. Dostosowaliśmy ją do potrzeb oraz możliwości młodej firmy, która nie zbudowała jeszcze stabilnego zaplecza finansowego, dlatego stawiamy na jak najmniejsze wpłaty i jak najlepsze warunki umowy. Pierwsze koszty są właściwie minimalne – zazwyczaj jest to od 10% do 30% standardowej wpłaty, która obowiązuje przedsiębiorstwa z dłuższym stażem. Wiemy jednak, że sytuacja rozwijającej się firmy bywa różna, dlatego chcemy ułatwić współpracę po obu stronach. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje, dzięki czemu zdarza się, że ceny na start mogą wynosić tylko 1% początkowej stawki, a nawet obywa się bez wpłaty własnej. Warto zdecydować się na leasing naczep za pośrednictwem klf24.pl – kierujemy naszą działalność do osób, które szukają efektywnego leasingu na start.

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych