Cysterny

Home » Oferta Pojazdow » Naczepy cysterny

Ciągniki siodłowe

Nie znaleziono ogłoszeń pasujących do podanych kryteriów.


Leasing dla nowych firm na cysterny

Prowadzenie każdego typu przedsiębiorstwa wiąże się z mniejszymi lub większymi inwestycjami. Bardziej rozbudowana działalność gospodarcza wymaga także dobrze zorganizowanego transportu oraz, co za tym idzie, floty odpowiednich pojazdów. Samochody ciężarowe, a przy tym cysterny i naczepy są dzisiaj niezbędne w szeroko pojętym przemyśle i sektorze produkcji. Mimo to wielu przedsiębiorców nie ma na nie wystarczających środków. Dotyczy to zwłaszcza nowych firm, które dopiero zaczynają przebijać się na rynku. Alternatywa dla kredytu albo dużego wydatku, jakim jest samodzielny zakup cysterny, to właśnie leasing na start.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing cysterny?

Zamiast ciąć koszty na transporcie i ryzykować uszkodzenie cennego lub potencjalnie niebezpiecznego towaru, skorzystaj z oferty leasingu cystern dla nowych firm. Mówiąc w skrócie, leasing to pewnego rodzaju wsparcie finansowe, którego udziela leasingodawca, kupując dany produkt i oddając go w użytkowanie leasingobiorcy za konkretną opłatą, niższą niż cena wyjściowa. W tym przypadku produktem może być specjalistyczna cysterna lub naczepa. Jest to znacznie tańszy sposób na pozyskanie odpowiednich środków transportu niż ich bezpośredni zakup. Dodatkowo procedura leasingu została znacznie uproszczona w porównaniu do ubiegania się o kredyt w banku. Przekonaj się o tym już teraz i wybierz najbardziej dogodną ofertę dla start-upów.

Cysterny i naczepy w ofercie leasingu

Specjalizujemy się w doradzaniu najlepszych firm leasingowych dla nowych przedsiębiorców. Proponujemy ci leasing cystern i naczep w korzystnych warunkach finansowych. Ponieważ stawiamy na zaufanych leasingodawców, wśród naszych ogłoszeń znajdziesz środki transportu, które spełniają najwyższe wymagania, a zarazem dobrze sprawdzają się jako produkt na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Aktualizowana na bieżąco oferta zawiera m.in. cysterny marki Kassbohrer, Metal Vuraic czy Stokota. Do wyboru leasing cystern paliwowych, spożywczych, o rożnej liczbie komór. Sprawdź, czy mamy też coś dla twojej firmy.

Leasing cystern na start – warunki

Oferta leasingu cystern dla początkującego przedsiębiorcy różni się od podstawowej ofert tylko w niektórych aspektach. Dostosowaliśmy ją do potrzeb oraz możliwości młodej firmy, która nie zbudowała jeszcze stabilnego zaplecza finansowego, dlatego stawiamy na jak najmniejsze wpłaty i jak najlepsze warunki umowy. Pierwsze koszty są właściwie minimalne – zazwyczaj jest to od 10% do 30% standardowej wpłaty, która obowiązuje przedsiębiorstwa z dłuższym stażem. Wiemy jednak, że sytuacja rozwijającej się firmy bywa różna, dlatego chcemy ułatwić współpracę po obu stronach. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje, dzięki czemu zdarza się, że ceny na start mogą wynosić tylko 1% początkowej stawki, a nawet obywa się bez wpłaty własnej. Warto zdecydować się na leasing naczep za pośrednictwem klf24.pl – kierujemy naszą działalność do osób, które szukają efektywnego leasingu na start.

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych