SCANIA G440

2010
400 000
Diesel
3 STRONNA HYDTO BURTA / 6X4
netto
PLN
228 000
PLN
Faktura VAT
Leasing
Możliwość finansowania
Home » Oferta Pojazdow » Ciezarowe Skrzynia » 3 STRONNA HYDTO BURTA / 6X4
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
SCANIA G440 1
SCANIA G440 2
SCANIA G440 3
SCANIA G440 4
SCANIA G440 5
SCANIA G440 6
SCANIA G440 7
SCANIA G440 8
SCANIA G440 9
SCANIA G440 10

Dane kontaktowe

Jarosław Terlikowski

504276338

Dodatkowe wyposażenie

ABS
Centralny zamek
Elektryczne szyby
Immobilizer
Tachograf
Wspomaganie kierownicy
ASR (kontrola trakcji)
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Hak/Zaczep
Intarder
Klimatyzacja automatyczna
Komputer pokładowy
Radio fabryczne
Retarder
Wielofunkcyjna kierownica

Szczegóły oferty

Marka

SCANIA

Model

G440

Rok produkcji

2010

Przebieg

400 000

Pojemność skokowa

12 809

Moc

440

Skrzynia biegów

Manualna

Rodzaj paliwa

Diesel

Kolor

Niebieski

Norma EURO

EURO 5

Kierownica po prawej

0

Tylne koła podwójne

1

Liczba osi

3-osie

Bezwypadkowy

1

Kraj pochodzenia

Polska

Pierwsza rejestracja

2010

Serwisowany w ASO

1

Zarejestrowany w Polsce

1

Stan

Używany

Uszkodzony

0

Opis pojazdu

SCANIA G440 WYWROTKA 6X4 3x stronna Euro 5 RETARDER Samochód 100%ORYGINAŁ WYWROTKA SKIBICKI - TECHNOCAR 3 STRONNA HYDRO BURTA Z tyłu klapa Napęd 6x4 DO KOŃCA SERWIS SCANIA Opony 315/80 R22,5 90% DO JAZDY Klimatyzacja Zaczep do przyczepy + pełna instalacja

Kontakt

Jarosław Terlikowski
504276338

Zamów kontakt

Image CAPTCHA

Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm (czyli Start Up-ów) to doskonała możliwość pozyskania środków trwałych, niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Obecnie, bardzo często spotykaną prawidłowością jest przechodzenie osób, dotychczas pracujących na etatach, na własną działalność gospodarczą. Taka decyzja często wiąże się z koniecznością pozyskania środków transportu lub maszyn wykorzystywanych w produkcji. W tym momencie „świeżo upieczony” przedsiębiorca napotyka na pierwszą przeszkodę, jaką jest wykazanie się przychodami dla weryfikacji zdolności leasingowej. Często procedury nie przewidują innej możliwości poza tą, która wymaga przedstawienia efektów prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku KLF24.pl przychodzi z pomocą, oferując wyspecjalizowana ofertę leasingu potrzebnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Więcej szczegółów opiszemy w dalszej części tekstu, a teraz zastanówmy się nad definicją nowej firmy, czyli tak zwanego Start Up-a.

 

Czym jest Start Up i jak ma się do tego leasing?

Nasze doświadczenie wskazuje na rozbieżność w rozumieniu tej, jakby się wydawało, prostej definicji. Inaczej bowiem będzie to postrzegane przez przedsiębiorcę, a inaczej przez samą firmę leasingową. Dla firm leasingowych „nowa firma” będzie rozumiana jako ta, która działa krócej niż trzy miesiące, lub nawet w niektórych przypadkach działająca krócej niż sześć miesięcy. Z kolei dla przedsiębiorcy jest to najczęściej firma, która właśnie zaczyna swą działalność. Nasze doświadczenie umożliwia nam takie konstruowanie wniosku, które pozwala na maksymalne wykorzystanie korzyści wynikających z oferty typu Start Up leasing. Często lepiej jest starać się o finansowanie z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności, niż czekać kilka miesięcy, ponieważ analityk może chcieć od Klienta wykaz wystawionych faktur, a te niekoniecznie mogą pojawić się już w pierwszych miesiącach. W ofercie dla nowych firm jest wiele składowych, które trzeba dokładnie opisać. W związku z tym, najlepiej jest skontaktować się z naszym doradcą, abyśmy mogli prawidłowo pokierować Klienta i szybko pomóc uzyskać leasing dla nowej firmy na korzystnych warunkach.

 

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki?

W zasadzie jest to taka sama oferta jak dla każdego przedsiębiorcy. Różnice polegają na wysokościach pierwszych wpłat i w niektórych przypadkach na różnicy w wykupach w zależności od ryzyka transakcji. Minimalne pierwsze wpłaty są możliwe już od 1%, standardem jednak jest 10% do nawet 30% pierwszej wpłaty. Jeżeli chodzi o leasing dla nowej działalności, naszym zadaniem jest wynegocjowanie jak najmniejszej wpłaty i jak najlepszych warunków finansowych. Z reguły udaje się nam ustalić wkład własny Klienta na poziomie od 5% do 15%.  Naturalnie możliwości jest wiele i zdarzały się również sytuacje, w których wkład własny wynosił 1%.

 

Pomagamy uzyskać leasing na start

Podsumowując, leasing na start nowej firmy jest możliwy i nie należy się go obawiać. Nawet w sytuacjach, w których wydawałoby się, że zgromadzenie koniecznych środków jest niemożliwe, staramy się tak poprowadzić Klienta, aby uzyskać finansowanie i umożliwić rozpoczęcie działalności gospodarczej nowo powstałej firmie.

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych