VOLVO FH-13

2012
365 000
Diesel
1. CHŁODNIA 6x2 EURO-5
netto
PLN
249 000
PLN
Faktura VAT
Leasing
Możliwość finansowania
Home » Oferta Pojazdow » Ciezarowe Chlodnie Izotermy » 1. CHŁODNIA 6x2 EURO-5
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
  • KLF24 RANDOM IMAGE
VOLVO FH-13 1
VOLVO FH-13 2
VOLVO FH-13 3
VOLVO FH-13 4
VOLVO FH-13 5
VOLVO FH-13 6
VOLVO FH-13 7
VOLVO FH-13 8
VOLVO FH-13 9
VOLVO FH-13 10

Dane kontaktowe

Kamil Sosiński

508040424

Dodatkowe wyposażenie

ABS
CD
Centralny zamek
Elektryczne szyby
Immobilizer
Kabina sypialna
Ogrzewanie postojowe
Tachograf
Tempomat
Wspomaganie kierownicy
Alarm
ASR (kontrola trakcji)
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Hak/Zaczep
Klimatyzacja manualna
Komputer pokładowy
Lodówka
Radio fabryczne
Regulowane zawieszenie

Szczegóły oferty

Marka

VOLVO

Model

FH-13

Rok produkcji

2012

Przebieg

365 000

Pojemność skokowa

12 777

Skrzynia biegów

Manualna

Rodzaj paliwa

Diesel

Kolor

Niebieski

Dopuszczalna masa całkowita

25 700

Dopuszczalna ładowność

14 500

Norma EURO

EURO 5

Kierownica po prawej

0

Tylne koła podwójne

1

Liczba osi

3-osie

Bezwypadkowy

1

Kraj pochodzenia

Polska

Pierwsza rejestracja

2012

Serwisowany w ASO

1

Zarejestrowany w Polsce

1

Stan

Używany

Uszkodzony

0

Wyróżnione pojazdy

Opis pojazdu

GWARANCJE: -Pojazd jest w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym -Pojazd nie eksploatowany w kraju -Pojazd nie uczestniczył w żadnej kolizji i jest bezwypadkowy Całkowite wyposażenie znajdziecie Państwo poniżej BEZPIECZEŃSTWO: - ABS - ASR (kontrola trakcji) - ESP (stabilizacja toru jazdy) - Centralny zamek - Immobilizer - Kabina sypialna - Klimatyzacja manualna FUNKCJONALNOŚĆ: - Skrzynia biegów:Manualna - Lodówka - Dwa łóżka - Kolor: Niebieski - Euro 5 - Zabudowa PLANDEX - Dl. 7.70 - Szer. 2.50 - Wys. 2.65 KOMFORT: - CD - Elektryczne szyby - Ogrzewanie postojowe - Radio fabryczne - Wspomaganie kierownicy Przy zakupie Klient otrzyma komplet dokumentów do rejestracji : - oryginalne dokumenty rejestracyjne pojazdu - ważny przegląd techniczny - fakturę VAT 23% - certyfikat euro FINANSOWANIE: -finansowanie dobrane do indywidualnej sytuacji klienta -leasing i kredyt na bardzo prostych i dogodnych warunkach -pierwsze wpłaty nawet od 0% -leasing dla nowych firm od pierwszego dnia działalności -finansowanie dla firm z wpisami w KRD, BIK, BIG -najtańsze ubezpieczenia z rozbiciem nawet na 60 miesięcy Kontakt: 508 040 424 Kamil Sosinski Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność

Kontakt

Kamil Sosiński
508040424

Zamów kontakt

Image CAPTCHA

Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm (czyli Start Up-ów) to doskonała możliwość pozyskania środków trwałych, niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Obecnie, bardzo często spotykaną prawidłowością jest przechodzenie osób, dotychczas pracujących na etatach, na własną działalność gospodarczą. Taka decyzja często wiąże się z koniecznością pozyskania środków transportu lub maszyn wykorzystywanych w produkcji. W tym momencie „świeżo upieczony” przedsiębiorca napotyka na pierwszą przeszkodę, jaką jest wykazanie się przychodami dla weryfikacji zdolności leasingowej. Często procedury nie przewidują innej możliwości poza tą, która wymaga przedstawienia efektów prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku KLF24.pl przychodzi z pomocą, oferując wyspecjalizowana ofertę leasingu potrzebnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Więcej szczegółów opiszemy w dalszej części tekstu, a teraz zastanówmy się nad definicją nowej firmy, czyli tak zwanego Start Up-a.

 

Czym jest Start Up i jak ma się do tego leasing?

Nasze doświadczenie wskazuje na rozbieżność w rozumieniu tej, jakby się wydawało, prostej definicji. Inaczej bowiem będzie to postrzegane przez przedsiębiorcę, a inaczej przez samą firmę leasingową. Dla firm leasingowych „nowa firma” będzie rozumiana jako ta, która działa krócej niż trzy miesiące, lub nawet w niektórych przypadkach działająca krócej niż sześć miesięcy. Z kolei dla przedsiębiorcy jest to najczęściej firma, która właśnie zaczyna swą działalność. Nasze doświadczenie umożliwia nam takie konstruowanie wniosku, które pozwala na maksymalne wykorzystanie korzyści wynikających z oferty typu Start Up leasing. Często lepiej jest starać się o finansowanie z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności, niż czekać kilka miesięcy, ponieważ analityk może chcieć od Klienta wykaz wystawionych faktur, a te niekoniecznie mogą pojawić się już w pierwszych miesiącach. W ofercie dla nowych firm jest wiele składowych, które trzeba dokładnie opisać. W związku z tym, najlepiej jest skontaktować się z naszym doradcą, abyśmy mogli prawidłowo pokierować Klienta i szybko pomóc uzyskać leasing dla nowej firmy na korzystnych warunkach.

 

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki?

W zasadzie jest to taka sama oferta jak dla każdego przedsiębiorcy. Różnice polegają na wysokościach pierwszych wpłat i w niektórych przypadkach na różnicy w wykupach w zależności od ryzyka transakcji. Minimalne pierwsze wpłaty są możliwe już od 1%, standardem jednak jest 10% do nawet 30% pierwszej wpłaty. Jeżeli chodzi o leasing dla nowej działalności, naszym zadaniem jest wynegocjowanie jak najmniejszej wpłaty i jak najlepszych warunków finansowych. Z reguły udaje się nam ustalić wkład własny Klienta na poziomie od 5% do 15%.  Naturalnie możliwości jest wiele i zdarzały się również sytuacje, w których wkład własny wynosił 1%.

 

Pomagamy uzyskać leasing na start

Podsumowując, leasing na start nowej firmy jest możliwy i nie należy się go obawiać. Nawet w sytuacjach, w których wydawałoby się, że zgromadzenie koniecznych środków jest niemożliwe, staramy się tak poprowadzić Klienta, aby uzyskać finansowanie i umożliwić rozpoczęcie działalności gospodarczej nowo powstałej firmie.

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych