Home » Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Oferujemy m.in. sprawdzony leasing maszyn, busów, samochodów ciężarowych

Nasza firma KLF24 prężnie działa w branży finansowej już od 1998 r. Takie wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz umiejętności weselekcjonowania korzystnych ofert leasingu, które przedstawiamy naszym Klientom do porównania. Szukając najtańszego leasingu maszyn, busów, cystern czy naczep, wybieramy oferty, które satysfakcjonują nas i naszych Klientów pod względem jakości oraz zgodności dokumentacji.

 

KLF24 - dogodne finansowanie

 

Leasing na start nowej firmy

W naszej wieloletniej karierze pomogliśmy znaleźć korzystny leasing zarówno dla nowych firm, jak i dla znanych już na rynku przedsiębiorstw, które poszukiwały taniego leasingu samochodów ciężarowych i chłodni. Dzięki kompleksowemu podejściu do potrzeb Klientów, zyskaliśmy grono zadowolonych i stałych odbiorców naszych usług. Nasi Klienci wiedzą, że mogą na nas liczyć i doceniają nasze zaangażowanie. W codziennej pracy bez wątpienia pomaga nam rzetelny kalkulator leasingu, który przeprowadzając symulację, pomaga zdnaleźć optymalne rozwiązanie. Kalkulator rat leasingowych to także użyteczne urządzenie dla Klientów, ponieważ ułatwia przeanalizowanie sytuacji finansowej.

 

Dobry leasing samochodowy

 

Wszystkie powyższe zalety KLF24 wpływają na to, że Klienci bardzo pozytywnie oceniają działalność naszej firmy. Nie ma znaczenia czy chodzi o leasing naczepy, czy używanego tira lub samochodu osobowego, wszystkie przeprowadzane transakcje pilotujemy od momentu rozpoczęcia rozmów aż do zakończenia umowy. Pomagamy w sytuacjach związanych z obsługą umów w trakcie ich trwania, co pozwala naszym Klientom skupić uwagę na prowadzeniu swojej działalności. Dzięki temu nasi Klienci czują się bezpiecznie.

 

Zamów kontakt

Image CAPTCHA

Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm (czyli Start Up-ów) to doskonała możliwość pozyskania środków trwałych, niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Obecnie, bardzo często spotykaną prawidłowością jest przechodzenie osób, dotychczas pracujących na etatach, na własną działalność gospodarczą. Taka decyzja często wiąże się z koniecznością pozyskania środków transportu lub maszyn wykorzystywanych w produkcji. W tym momencie „świeżo upieczony” przedsiębiorca napotyka na pierwszą przeszkodę, jaką jest wykazanie się przychodami dla weryfikacji zdolności leasingowej. Często procedury nie przewidują innej możliwości poza tą, która wymaga przedstawienia efektów prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku KLF24.pl przychodzi z pomocą, oferując wyspecjalizowana ofertę leasingu potrzebnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Więcej szczegółów opiszemy w dalszej części tekstu, a teraz zastanówmy się nad definicją nowej firmy, czyli tak zwanego Start Up-a.

 

Czym jest Start Up i jak ma się do tego leasing?

Nasze doświadczenie wskazuje na rozbieżność w rozumieniu tej, jakby się wydawało, prostej definicji. Inaczej bowiem będzie to postrzegane przez przedsiębiorcę, a inaczej przez samą firmę leasingową. Dla firm leasingowych „nowa firma” będzie rozumiana jako ta, która działa krócej niż trzy miesiące, lub nawet w niektórych przypadkach działająca krócej niż sześć miesięcy. Z kolei dla przedsiębiorcy jest to najczęściej firma, która właśnie zaczyna swą działalność. Nasze doświadczenie umożliwia nam takie konstruowanie wniosku, które pozwala na maksymalne wykorzystanie korzyści wynikających z oferty typu Start Up leasing. Często lepiej jest starać się o finansowanie z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności, niż czekać kilka miesięcy, ponieważ analityk może chcieć od Klienta wykaz wystawionych faktur, a te niekoniecznie mogą pojawić się już w pierwszych miesiącach. W ofercie dla nowych firm jest wiele składowych, które trzeba dokładnie opisać. W związku z tym, najlepiej jest skontaktować się z naszym doradcą, abyśmy mogli prawidłowo pokierować Klienta i szybko pomóc uzyskać leasing dla nowej firmy na korzystnych warunkach.

 

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki?

W zasadzie jest to taka sama oferta jak dla każdego przedsiębiorcy. Różnice polegają na wysokościach pierwszych wpłat i w niektórych przypadkach na różnicy w wykupach w zależności od ryzyka transakcji. Minimalne pierwsze wpłaty są możliwe już od 1%, standardem jednak jest 10% do nawet 30% pierwszej wpłaty. Jeżeli chodzi o leasing dla nowej działalności, naszym zadaniem jest wynegocjowanie jak najmniejszej wpłaty i jak najlepszych warunków finansowych. Z reguły udaje się nam ustalić wkład własny Klienta na poziomie od 5% do 15%.  Naturalnie możliwości jest wiele i zdarzały się również sytuacje, w których wkład własny wynosił 1%.

 

Pomagamy uzyskać leasing na start

Podsumowując, leasing na start nowej firmy jest możliwy i nie należy się go obawiać. Nawet w sytuacjach, w których wydawałoby się, że zgromadzenie koniecznych środków jest niemożliwe, staramy się tak poprowadzić Klienta, aby uzyskać finansowanie i umożliwić rozpoczęcie działalności gospodarczej nowo powstałej firmie.

Sprawdź naszą ofertę ciągników siodłowych