MANMAN TGS / 18.400

2011
580 000
Diesel
EURO 5 / ZESTAW 120 M3
netto
PLN
177 000
PLN
Faktura VAT
Leasing
Możliwość finansowania
Start » Oferta Pojazdow » Samochody Ciezarowe » EURO 5 / ZESTAW 120 M3

Dane kontaktowe

Jarosław Terlikowski

504276338

Dodatkowe wyposażenie

ABS
Centralny zamek
Elektryczne szyby
Immobilizer
Kabina sypialna
Ogrzewanie postojowe
Tachograf
Tempomat
Wspomaganie kierownicy
Hak/Zaczep
Klimatyzacja manualna
Komputer pokładowy
Radio niefabryczne
Regulowane zawieszenie
Wielofunkcyjna kierownica

Szczegóły oferty

Marka

MAN

Model

TGS / 18.400

Rok produkcji

2011

Przebieg

580 000

Pojemność skokowa

10 518

Moc

400

Skrzynia biegów

Automatyczna

Rodzaj paliwa

Diesel

Kolor

Biały

Norma EURO

EURO 5

Kierownica po prawej

0

Tylne koła podwójne

1

Liczba osi

2-osie

Bezwypadkowy

1

Kraj pochodzenia

Polska

Pierwsza rejestracja

2016

Pierwszy właściciel

0

Serwisowany w ASO

1

Zarejestrowany w Polsce

1

Stan

Używany

Uszkodzony

0

Opis pojazdu

MAN / TGS / 18.400 / EURO 5 / ZESTAW 120 M3, ROK PROD. PROD. 04 / 2011, PRZEBIEG 580 TYS KM, KLIMA, WEBASTO, ABS, AUTOMAT, KABINA XLX, ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE, DMC 18 000 KG, ŁADOWNOŚĆ 8200 KG, ZABUDOWA FIRANKA, OPONY 295 / 60 / 22,5, 2 OSIE, WYM. DŁ. 7,3 M , SZER. 2.48 M , WYS. 3,01 M, EURO 5, + PRZYCZEPA / SAMRO / TANDEM, ROK PROD. 04 / 2011, 2 OSIE , ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE, ABS, ZABUDOWA FIRANKA, OPONY 435 / 50 / 19,5, WYM. DŁ. 8,2 M , SZER. 2.48 M , WYS. 3,01 M, ŁADOWNOŚĆ 13 500 KG, ZESTAW 120 M3, 38 EUROPALET, BEZWYPADKOWY, SERWISOWANY W ASO MAN, SPROWADZONY, STAN JAK NOWY. Przy zakupie Klient otrzyma komplet dokumentów do rejestracji : - oryginalne dokumenty rejestracyjne pojazdu - ważny przegląd techniczny - tłumaczenia dow. rejestracyjnego i karty pojazdu - fakturę VAT 23% FINANSOWANIE: -finansowanie dobrane do indywidualnej sytuacji klienta -leasing i kredyt na bardzo prostych i dogodnych warunkach -pierwsze wpłaty nawet od 0% -leasing dla nowych firm od pierwszego dnia działalności -finansowanie dla firm z wpisami w KRD, BIK, BIG -najtańsze ubezpieczenia z rozbiciem nawet na 60 miesięcy

Kontakt

Jarosław Terlikowski
504276338

Zamów kontakt

Image CAPTCHA

Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm (czyli Start Up-ów) to doskonała możliwość pozyskania środków trwałych, niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Obecnie, bardzo często spotykaną prawidłowością jest przechodzenie osób, dotychczas pracujących na etatach, na własną działalność gospodarczą. Taka decyzja często wiąże się z koniecznością pozyskania środków transportu lub maszyn wykorzystywanych w produkcji. W tym momencie „świeżo upieczony” przedsiębiorca napotyka na pierwszą przeszkodę, jaką jest wykazanie się przychodami dla weryfikacji zdolności leasingowej. Często procedury nie przewidują innej możliwości poza tą, która wymaga przedstawienia efektów prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku KLF24.pl przychodzi z pomocą, oferując wyspecjalizowana ofertę leasingu potrzebnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Więcej szczegółów opiszemy w dalszej części tekstu, a teraz zastanówmy się nad definicją nowej firmy, czyli tak zwanego Start Up-a.

 

Czym jest Start Up i jak ma się do tego leasing?

Nasze doświadczenie wskazuje na rozbieżność w rozumieniu tej, jakby się wydawało, prostej definicji. Inaczej bowiem będzie to postrzegane przez przedsiębiorcę, a inaczej przez samą firmę leasingową. Dla firm leasingowych „nowa firma” będzie rozumiana jako ta, która działa krócej niż trzy miesiące, lub nawet w niektórych przypadkach działająca krócej niż sześć miesięcy. Z kolei dla przedsiębiorcy jest to najczęściej firma, która właśnie zaczyna swą działalność. Nasze doświadczenie umożliwia nam takie konstruowanie wniosku, które pozwala na maksymalne wykorzystanie korzyści wynikających z oferty typu Start Up leasing. Często lepiej jest starać się o finansowanie z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności, niż czekać kilka miesięcy, ponieważ analityk może chcieć od Klienta wykaz wystawionych faktur, a te niekoniecznie mogą pojawić się już w pierwszych miesiącach. W ofercie dla nowych firm jest wiele składowych, które trzeba dokładnie opisać. W związku z tym, najlepiej jest skontaktować się z naszym doradcą, abyśmy mogli prawidłowo pokierować Klienta i szybko pomóc uzyskać leasing dla nowej firmy na korzystnych warunkach.

 

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki?

W zasadzie jest to taka sama oferta jak dla każdego przedsiębiorcy. Różnice polegają na wysokościach pierwszych wpłat i w niektórych przypadkach na różnicy w wykupach w zależności od ryzyka transakcji. Minimalne pierwsze wpłaty są możliwe już od 1%, standardem jednak jest 10% do nawet 30% pierwszej wpłaty. Jeżeli chodzi o leasing dla nowej działalności, naszym zadaniem jest wynegocjowanie jak najmniejszej wpłaty i jak najlepszych warunków finansowych. Z reguły udaje się nam ustalić wkład własny Klienta na poziomie od 5% do 15%.  Naturalnie możliwości jest wiele i zdarzały się również sytuacje, w których wkład własny wynosił 1%.

 

Pomagamy uzyskać leasing na start

Podsumowując, leasing na start nowej firmy jest możliwy i nie należy się go obawiać. Nawet w sytuacjach, w których wydawałoby się, że zgromadzenie koniecznych środków jest niemożliwe, staramy się tak poprowadzić Klienta, aby uzyskać finansowanie i umożliwić rozpoczęcie działalności gospodarczej nowo powstałej firmie.