OPEL Combo Van L2H1

2015
Diesel
Van L2H1 2015 Diesel Furgon
netto
PLN
59 900
PLN
Faktura VAT
Leasing
Możliwość finansowania
Start » Oferta Pojazdow » Busy Do 3 5 T Furgon » Van L2H1 2015 Diesel Furgon

Dane kontaktowe

Jarosław Terlikowski

504276338

Dodatkowe wyposażenie

ABS
Centralny zamek
Elektryczne szyby
Immobilizer
Wspomaganie kierownicy
ASR (kontrola trakcji)
Klimatyzacja manualna
Komputer pokładowy
Poduszka powietrzna kierowcy
Przesuwane drzwi
Radio niefabryczne

Szczegóły oferty

Marka

OPEL

Model

Combo Van L2H1

Rok produkcji

2015

Pojemność skokowa

1 600

Moc

105

Rodzaj paliwa

Diesel

Dopuszczalna masa całkowita

35 000

Dopuszczalna ładowność

1 000

Kierownica po prawej

0

Tylne koła podwójne

0

Liczba osi

2-osie

Bezwypadkowy

1

Pierwsza rejestracja

2016

Pierwszy właściciel

0

Serwisowany w ASO

0

Zarejestrowany w Polsce

0

Stan

Nowy

Uszkodzony

0

Opis pojazdu

FUNKCJONALNOŚĆ: Opel Combo L2H1 Wyposażenie Standardowe: Felgi Stalowe 16" Opony marki Premium (letnie) ABS Pełnowymiarowe koło zapasowe Regulacja kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach Wspomaganie układu kierowniczego Pełna przegroda Prawe drzwi przesuwne Poduszka powietrzna kierowcy Gniazdko 12V na desce rozdzielczej Drzwi tylne skrzydłowe asymetryczne Elektryczne szyby z przodu Komputer pokładowy ESP Wyposażenie Dodatkowe Pakiet Komfortowy Fotel kierowcy z podłokietnikiem, możliwością regulacji wysokości i podparcia odcinaka lędźwiowego Centralny zamek, sterowany pilotem Pełne kołpaki Pokrycie podłogi przestrzeni bagażowej tworzywem PCV Schowek nad głową kierowcy i pasażera Uchwyt na dokumenty na desce rozdzielczej Pakiet Uzupełniający Radio RDS z CD Klimatyzacja FINANSOWANIE: -finansowanie dobrane do indywidualnej sytuacji klienta -leasing i kredyt na bardzo prostych i dogodnych warunkach -pierwsze wpłaty nawet od 0% -leasing dla nowych firm od pierwszego dnia działalności -finansowanie dla firm z wpisami w KRD, BIK, BIG -najtańsze ubezpieczenia z rozbiciem nawet na 60 miesięcy

Kontakt

Jarosław Terlikowski
504276338

Zamów kontakt


Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm (czyli Start Up-ów) to doskonała możliwość pozyskania środków trwałych, niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Obecnie, bardzo często spotykaną prawidłowością jest przechodzenie osób, dotychczas pracujących na etatach, na własną działalność gospodarczą. Taka decyzja często wiąże się z koniecznością pozyskania środków transportu lub maszyn wykorzystywanych w produkcji. W tym momencie „świeżo upieczony” przedsiębiorca napotyka na pierwszą przeszkodę, jaką jest wykazanie się przychodami dla weryfikacji zdolności leasingowej. Często procedury nie przewidują innej możliwości poza tą, która wymaga przedstawienia efektów prowadzonej działalności gospodarczej. W takim przypadku KLF24.pl przychodzi z pomocą, oferując wyspecjalizowana ofertę leasingu potrzebnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Więcej szczegółów opiszemy w dalszej części tekstu, a teraz zastanówmy się nad definicją nowej firmy, czyli tak zwanego Start Up-a.

 

Czym jest Start Up i jak ma się do tego leasing?

Nasze doświadczenie wskazuje na rozbieżność w rozumieniu tej, jakby się wydawało, prostej definicji. Inaczej bowiem będzie to postrzegane przez przedsiębiorcę, a inaczej przez samą firmę leasingową. Dla firm leasingowych „nowa firma” będzie rozumiana jako ta, która działa krócej niż trzy miesiące, lub nawet w niektórych przypadkach działająca krócej niż sześć miesięcy. Z kolei dla przedsiębiorcy jest to najczęściej firma, która właśnie zaczyna swą działalność. Nasze doświadczenie umożliwia nam takie konstruowanie wniosku, które pozwala na maksymalne wykorzystanie korzyści wynikających z oferty typu Start Up leasing. Często lepiej jest starać się o finansowanie z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności, niż czekać kilka miesięcy, ponieważ analityk może chcieć od Klienta wykaz wystawionych faktur, a te niekoniecznie mogą pojawić się już w pierwszych miesiącach. W ofercie dla nowych firm jest wiele składowych, które trzeba dokładnie opisać. W związku z tym, najlepiej jest skontaktować się z naszym doradcą, abyśmy mogli prawidłowo pokierować Klienta i szybko pomóc uzyskać leasing dla nowej firmy na korzystnych warunkach.

 

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki?

W zasadzie jest to taka sama oferta jak dla każdego przedsiębiorcy. Różnice polegają na wysokościach pierwszych wpłat i w niektórych przypadkach na różnicy w wykupach w zależności od ryzyka transakcji. Minimalne pierwsze wpłaty są możliwe już od 1%, standardem jednak jest 10% do nawet 30% pierwszej wpłaty. Jeżeli chodzi o leasing dla nowej działalności, naszym zadaniem jest wynegocjowanie jak najmniejszej wpłaty i jak najlepszych warunków finansowych. Z reguły udaje się nam ustalić wkład własny Klienta na poziomie od 5% do 15%.  Naturalnie możliwości jest wiele i zdarzały się również sytuacje, w których wkład własny wynosił 1%.

 

Pomagamy uzyskać leasing na start

Podsumowując, leasing na start nowej firmy jest możliwy i nie należy się go obawiać. Nawet w sytuacjach, w których wydawałoby się, że zgromadzenie koniecznych środków jest niemożliwe, staramy się tak poprowadzić Klienta, aby uzyskać finansowanie i umożliwić rozpoczęcie działalności gospodarczej nowo powstałej firmie.